Arctic Cat
Arctic Cat -moottorikelkat tarjoavat voimaa, kestävyyttä ja hallittavuutta kaikissa talviolosuhteissa. Tarvike.com valikoimasta löydät Arctic Cat -kelkat, jotka soveltuvat täydellisesti niin työ- kuin vapaa-ajan käyttöön. Innovatiivinen muotoilu ja luotettava suorituskyky tekevät niistä erinomaisen valinnan reiteille ja maastoon. Moottorikelkkojen lisäksi löydät Tarvike.com valikoimasta Arctic Cat-kelkkoihin sopivat lisävarusteet ja varaosat.
78 tuotetta, sivu 2

Arctic Cat Variaattorihihna -070, 2014–16 7000-sarja
301,90 €
Varastossa

Arctic Cat Variaattorinhihna, PBO 11.5-IN CD (45.998"" OC
240,30 €
Varastossa

Arctic Cat Variaattorinhihna, S-3C-1.448"Wx43.547"OC-DC
250,50 €
Varastossa

Arctic Cat Variaattorihihna -046, 2014–15 BC 570 XTE, BC 2000 XTE
250,50 €
Varastossa

Arctic Cat Variaattorin hihna 11.5
250,50 €
Varastossa

Arctic Cat Variaattorihihna12.20-IN CTRS KEVLAR
255,70 €
Varastossa

Arctic Cat Variaattorihihna, CVT Compound - 12.800-IN CTR
250,50 €
Varastossa

Arctic Cat Variaattorinhihna, WIDE RATIO-REG COMP
179,60 €
Varastossa

Arctic Cat Variaattorin hihna, REG COMPOUND - 12.2-IN CTRS
157,20 €
Varastossa


Arctic Cat Variaattorihihan, CVT Compound - 12.2-IN CTRS
191,70 €
Varastossa

Arctic Cat hätäkatkaisija, 2014–15 ZR, M, XF 8000; 2012–13 F, M, XF, XF HC 800
109,90 €
Varastossa

2025 Arctic Cat Mountain Cat 858 154 ATAC 2.6 Moottorikelkka
19 300 €
Varastossa

2025 Arctic Cat ZR 858 137" RX-C 1.75 Catalyst Moottorikelkka
17 990 €
Varastossa

2025 Arctic Cat ZR 600 137 R-XC 1.35 Catalyst Moottorikelkka
16 990 €
Varastossa

Arctic Cat C-TEC2 synteettinen 2T-öljy 3,8l
99 €
Varastossa

Arctic Cat Moottoriöljy 3,8 L, 4-tahti CTEC4
89 €
Varastossa

Arctic Cat APV synteettinen 2T-öljy 3,8l
123 €
Varastossa

Arctic Cat APV synteettinen 2-tahtiöljy 0,95 l
27,80 €
Varastossa

Arctic Cat Jääraapijat / liukukiskon jäähdyttäjät, pari, "12
129,10 €
Varastossa

Arctic Cat ACT vaihteiston huuhteluaine 178 ml
24 €
Varastossa

Arctic Cat ATV-vaihteistoöljy 80W-90, 275 ml
20 €
Varastossa

Ilmansuodatin
28,60 €
Varastossa

Moottorikelkan Takapuskuri, '14-17 ZR, '13 F 129"
234,50 €
Varastossa